ul. Świętojerska 5/7 00-236 Warszawa tel. 22 828 14 60 fax 22 827 04 63

Iwona Sobczak – biegły rewident, Prezes Alabri Sp. z o.o.

Iwona Sobczak posługuje się językiem angielskim i francuskim. Przez ostatnich kilkanaście lat pracowała zarówno z małymi i średnimi klientami polskimi i zagranicznymi, jak również z dużymi grupami międzynarodowymi. Zajmowała stanowiska Głównego księgowego, następnie Dyrektora finansowego w spółkach z kapitałem francuskim. Doświadczenie w audycie zdobywała w trakcie aplikacji w Finans-Servis oraz pracując m.in. w międzynarodowej firmie audytorskiej - Moore Stephens Central Audit. Jej doświadczenie obejmuje głównie projekty dla podmiotów z branży budowlanej, energetycznej, motoryzacyjnej, zagospodarowania odpadów, spożywczej, chemicznej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, medycznej, informatycznej oraz publicystycznej i medialnej. Iwona Sobczak jest założycielem Alabri i odpowiada za standardy oraz strategię firmy.

Iwona Sobczak, biegły rewident
e-mail: i.sobczak@alabri.pl

Agata Lutow, doradca podatkowy

Agata Lutow posługuje się językiem angielskim i portugalskim. Zdobywała doświadczenie w międzynarodowej spółce audytorskiej pierwotnie w departamencie audytu, następnie w departamencie doradztwa podatkowego. Wykonywała projekty głównie dla podmiotów z branży developerskiej, energetycznej, spożywczej i transportowej. Jej pasją jest zgłębianie specyfiki funkcjonowania Stowarzyszeń, Fundacji oraz wszelkiego rodzaju instytucji non profit. Jej wiedza i doświadczenie w tej, szczególnie skromnie komentowanej w literaturze przedmiotu, dziedzinie są unikalne w skali kraju. Agata Lutow posiada wyjątkową zdolność definiowania problemów i kluczowych dla ich rozwiązania procesów i odpowiada za dział consultingu i doradztwa podatkowego.

Agata Lutow, doradca podatkowy
e-mail: a.lutow@alabri.pl

Marta Gajewska – Prokurent, Menadżer działu Usługowego Prowadzenia ksiąg i płac

Marta Gajewska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w działach księgowości, kadr i płac zdobywane zarówno w podmiotach prowadzących działalność operacyjną na rynku jak i w biurach rachunkowych. Znajomość standardów jak również doświadczenie zdobyte przy obsłudze podmiotów o zróżnicowanych potrzebach i specyfice funkcjonowania oraz wiedza na temat funkcjonowania przedsiębiorstw sprawiają, że jest idealnym partnerem dla przedsiębiorców chcących realizować swój rozwój powierzając prowadzenie ksiąg rachunkowych, zarządzania dokumentacją płacowo-kadrową oraz spełnienia wymogów raportowych i sprawozdawczych nałożonych przepisami prawa podatkowego i innymi przepisami zewnętrznym, wysoko wykwalifikowanym specjalistom.

Marta Gajewska, prokurent
e-mail: m.gajewska@alabri.pl

Współpraca

Aktywnie współpracujemy z kancelarią prawną Małecki Pluta Dorywalski i Wspólnicy Sp. K. Jesteśmy przekonani, że synergia potencjałów firmy adwokackiej i audytorskiej pozwoli nam na zaoferowanie Państwu ciekawszych i bardziej kompleksowych usług.

http://www.mpd.com.pl/